Strefa Klienta

Zadowolenie Klienta to nasza misja. Właśnie z myślą o obecnych i przyszłych Kontrahentach przygotowaliśmy Ankietę satysfakcji.
Chcesz zgłosić reklamację? Skorzystaj z formularza dostępnego poniżej.

Ogólne warunki sprzedaży

Celem Ogólnych Warunków Sprzedaży jest określenie zasad, w oparciu o które będzie realizowana na rzecz Kontrahentów sprzedaż i/lub dostawa towarów, oferowanych przez Silspek Rubber Sp. z o.o. Sp. K.

Standardy pracy wyznaczone przez nasze procedury wewnętrzne gwarantują profesjonalną obsługę Klientów Silspek Rubber

Ogólne Warunki Sprzedaży – Pobierz

grafika - pobierz

Zgłoszenie reklamacyjne

Reklamacja winna być zgłoszona przez Kontrahenta wyłącznie za pośrednictwem formularza zgłoszenia reklamacyjnego. Wypełniony formularz zgłoszenia reklamacyjnego należy przesłać drogą mailową na adres reklamacje@silspek.pl. Szczegóły procedury reklamacyjnej zostały opisane w Ogólnych Warunkach Sprzedaży.  Zgłoszenie Reklamacyjne – pobierz

Ankieta satysfakcji Klienta

Każdego dnia chcemy polepszać jakość oferowanych usług. Szczególną wagę przywiązujemy do opinii na temat solidności realizowanych przez Silspek Rubber zleceń. Każdego naszego Klienta zachęcamy do wypełnienia Ankiety satysfakcji, która pozwoli nam utrzymać odpowiednią jakość obsługi klienta i realizacji zamówień. Wypełnij ankietę.

Informacja RODO

Niniejszym informujemy, iż zgodnie z zapisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku, wypełniając obowiązek informacyjny, Administratorem Pani/Pana Danych Osobowych jest Silspek Rubber Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Dobrzeniu Wielkim (46-081), ul. Jańskiego 2. Dane osobowe znajdujące się w naszej bazie są bezpieczne i przetwarzane w celu zawierania i wykonania łączących nas umów i/lub świadczenia dla Państwa oferowanych przez nas towarów, produktów i usług. Silspek Rubber Sp. z o.o. Sp.k. Sp. z o.o. może przekazywać Pani/Pana dane osobowe osobom trzecim z którymi ma zawartą umowę współpracy, tj. banki, firmy windykacyjne, podmioty świadczące usługi księgowe, pocztowe, kurierskie, ochroniarskie i informatyczne. Ma Pani/Pan prawo do żądania, dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia oraz sprzeciwu. W przypadku pytań dotyczących danych osobowych prosimy o kontakt, mailowo: silspek@silspek.pl lub telefonicznie: 77 40 85 444