Jakość

Jakość to w naszej firmie wszystko, początek i koniec. Tworząc świat musimy przykładać szczególną wagę do używanych surowców. Cały proces produkcyjny przebiega według sztywnych procedur. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować, że produkt opuszczający naszą firmę odpowiada wszystkim postawionym mu wymaganiom.

Zintegrowany System Zarządzania

Swoją działalność prowadzimy w zgodzie z wymaganiami prawnymi. W zakresie Zintegrowanego Systemu Zarządzania szczególną uwagę poświęcamy wymaganiom środowiskowym, BHP a także właściwej klasyfikacji i oznakowaniu naszych produktów.

Standardy pracy wyznaczone przez nasze procedury wewnętrzne sprzyjają temu, by Silspek Rubber oferował profesjonalną obsługę Klientów, pełną identyfikowalność wyrobów oraz terminowość dostaw.

Laboratorium

Jednym z filarów naszej działalności jest nowoczesne laboratorium badawczo pomiarowe. To dzięki badaniom przeprowadzanym na sprzęcie laboratoryjnym najwyższej klasy jesteśmy w stanie odpowiadać na wymagania stawiane przez rynek. Wykwalifikowany personel, w oparciu
o międzynarodowe standardy i normy rozwija nasze produkty oraz stoi na straży mieszanek najwyższej jakości opuszczających naszą firmę. Wyposażenie naszego laboratorium pozwala na przeprowadzenie bardzo szerokiego spektrum badań wszystkich mieszanek elastomerowych.